Search

Content

piątek, 26 czerwca 2015

Hej!

Hej. Więc na tym blogu znajdziecie recenzje mojej wielkiej,nieodwzajemnionej miłości-czyli słodyczy!

Na imię mi Ola,mam 14 lat. Mieszkam w Anglii także możecie się tu spodziewać również słodyczy zagranicznych:D Ogólnie mam już kilka gotowych recenzji które prawdopodobnie pojawią się już niedługo,natomiast resztę będę pisać raczej na bieżąco także jeśli chcielibyście żebym oceniła jakieś szczególne słodycze z Anglii czy tam jakiekolwiek to śmiało piszcie w komentarzach!:) Trzymajcie się słodko:D Pa! 5 komentarze:

Słodkie Abstrakcje says:
at: 28 czerwca 2015 12:02 pisze...

Hej Olu!

Cóż me oczy widzą?! Kolejny wschodzący blog słodyczowy! Cudownie! :) Zabieram się za lekturę bloga :)

I.. Już bardzo, bardzo zazdroszczę. Anglia to raj dla słodyczoholików.

Szpilka ta says:
at: 7 lipca 2015 21:09 pisze...

Ojej Olu! To bardzo miłe z twojej strony, że dodałaś mojego bloga do obserwowanych z ukrycia :3 nie bd dłużna i też Cię bd szpiegować :D Co do słodyczy z Anglii, dziewczyno spadłaś nam z nieba na blogosfere! :D Dawaj nawet same te z zagranicy, my umieramy tu z ciekawości i zazdrości :D

Ola xx says:
at: 8 lipca 2015 19:58 pisze...

Dziewczyny! Bardzo dziękuje za komentarze:D Macie może jakieś szczególne słodycze czy też firmy słodyczy z UK których recenzje chciałybyście przeczytać?^^ Bo muszę się przyznać że na razie jestem dopiero na etapie kompletowania moich zapasów i zapełniania mojej szuflady z słodyczami które mam zamiar ocenić,także jestem otwarta na wszelkie sugestie!:D

Szpilka ta says:
at: 8 lipca 2015 20:54 pisze...

Wszystkie *____________* na pewno malterser(y), reeses- obojętnie jakie produkty <3, Dairy Milk, błagam o pop tars! skittles, hershey,'s, crunch od nestle, wszelkie produkty z cadbury szczególnie baton crunchy, różne wersje nietypowe popularnych batonów których tu nie mamy np kitkat dark, a dosłownie wszystko czego nie ma w Polsce, oraz różne nietypowe produkty takie jak te chrupki z 12 paczuszkami w środku- obłęd :D Dziewczyno jesteś mostem do nieba hahaha :D I nie ma żadnego wstydu! Ja wszelkie próbowanie zaczęłam dopiero pod koniec 1 klasy liceum wcześniej jechałam na tym samym, zresztą każdy od czegoś zaczyna ;)

Cotakpachnie? says:
at: 2 sierpnia 2015 08:52 pisze...

super! kolejny blog o recenzjach słodyczy i to wprost ze słodyczowego raju! będę obserwować, bo czasami zamawiam córkom angielskie słodycze, Pozdrawiam!

Prześlij komentarz

Inne blogi z recenzjami:3 (które podglądam z ukrycia:D)

Najpopularniejsze posty

Szukaj na tym blogu